Cukiernia Kraków

O firmie

 

Cukiernia Antoni Adamek powstała w 1984 roku jako firma rodzinna i w swym charakterze taką pozostaje do dziś.
Poprzez wierność tradycji, troskę o niezmienną jakość i smak wyrobów, a przede wszystkim indywidualne podejście i szacunek do każdego Klienta, firma ugruntowała swoją pozycję na rynku małopolskim tworząc znaną i solidną markę, cenioną przez Klientów.

W ciągu kilkunastu lat z małej pracowni cukierniczej firma przeobraziła się w nowoczesny, prężnie działający zakład produkcyjny zatrudniający kilkadziesiąt osób. Oferta tradycyjnych wypieków Cukierni poszerzona została o bogatą gamę herbatników „Ciasteczka Adamka” produkowanych na skalę ogólnopolską w dynamicznie rozwijającym się nowym oddziale firmy reprezentowanym przez ADAMEK sp. z o.o..

Pomimo wykorzystywania nowoczesnego parku maszynowego i technologicznych rozwiązań, produkowane przez nas wyroby nadal wykonywane są ręcznie, co pozwala na zachowanie ich niepowtarzalnego wzornictwa i smaku. Wszystkie wypieki powstają na bazie własnych, tradycyjnych receptur w oparciu o najwyższej jakości naturalne składniki.

Na naszej podstronie OFERTA znajdziecie Państwo propozycje wypieków z bogatej oferty naszej firmy. Życzymy smacznego i zapraszamy do naszych PUNKTÓW SPRZEDAŻY.

Antoni Adamek
właściciel

Sklep firmowy

2011© Cukiernia Kraków - Pracownia Cukiernicza Antoni Adamek, os. Dywizjonu 303 nr 67, 31-875 Kraków

mapa strony | wykonanie Ogicom